Nečekejte, až se vás léto zeptá, co jste dělali v zimě. Pokud uvažujete o něčem lepším, než je plastová díže položená na trávníku, tak je vhodné začít s výběrem včas. Ideální bazén na zahradu je totiž zapuštěný, vyhřívaný a v našich podmínkách i zastřešený. A taky by měl mít nějakou délku, aby tam bylo možné udělat více než dvě tempa. Mezi nejvyšší třídu bazénů patří exkluzivní nerezové bazény Polytherm od firmy, které jsou dostupné i na českém trhu.

Bazény Polytherm se dodávají v jakýchkoli rozměrech a tvarech. Bazény do velikosti 16x4m je možno instalovat jako celek, který se jen jeřábem umístí na připravené místo. Pokud si přejete větší model, montují se bazény na místě instalace. Izolaci zajišťují desky z tvrzeného polystyrenu.

K dispozici jsou modely s přelivovým žlábkem, skimmerem, masážní zónou nebo atypickým schodištěm. Bazény Polytherm nabízí individuální řešení v nejvyšším standardu. Pro více informací a naplánování vašeho bazénu kontaktujte přímo dodavatele Aquamarine Spa nebo navštivte showroom.

Nerezový bazén

Nerezový bazén

Před realizací je uvážit velikost vzhled a účel bazénu, pochopitelně jiné rozměry bude mít bazén určený pro vodní hrátky dětí a jiný pro milovníky plavání. Možností je více, pokud zvolíte prefabrikovaný bazén, máte v zásadě dvě hlavní materiálové možnosti: bazén laminátový nebo nerezový.